gminny zakład
opieki zdrowotnej w Kętach

eRecepty

Tutaj znajdą Państwo informację jak uzyskać elektroniczną receptę.

Drodzy Pacjenci, zachęcamy Państwa do składania zamówień na leki stale stosowane pod adresem email:

recepty@gzoz.kety.pl

W przypadku braku e-maila, przeczytaj komunikat na dole strony!

W treści email proszę podać imię, nazwisko, adres, pesel, numer telefonu , prawidłową nazwę leku , jego dawkę, ilość opakowań oraz informację do którego lekarza pacjent ma złożoną deklaracje. Czas na otrzymanie kodu recepty to około 3 dni robocze. 4 – cyfrowe kody dostępu pacjenci otrzymują za pośrednictwem SMS lub przekazywane są telefonicznie. W przypadku kiedy pacjent posiada Indywidualne Konto Pacjenta, www.pacjent.gov.pl , e-receptę może otrzymać w trzech postaciach: – SMS, email, wydruk informacyjny. Do założenia konta niezbędne jest posiadanie podpisu na profilu zaufanym lub elektroniczny dowód osobisty. Pacjent może zrealizować e-receptę w aptece po podaniu oprócz 4 – cyfrowego kodu dostępu, swojego numeru PESEL.

Co w przypadku braku adresu e-mail?

Jeśli nie posiadasz adresu e-mail, możesz również skorzystać z nowego formularza na Naszej stronie. Po wypełnieniu prawidłowych informacji, dane zostaną wysyłane bezpośrednio do Nas.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą „Polityką Prywatności”.

Skip to content